0 Kč Košík

O nás - CP PLUS

Historie společnosti TELMO a.s.

 

Společnost TELMO a.s. byla založena v roce 1992 v Jablonci nad Nisou, jako ryze česká firma. V následujících letech společnost dosáhla stabilního postavení na trhu s komplexními slaboproudými dodávkami "na klíč" a začala rozvíjet i obchodní aktivity v dalších oblastech slaboproudé techniky.

Rozvoj naší společnosti a kvalita dodávaných prací vedla v roce 1996 k navázání úspěšné spolupráce s jedním z našich největších zákazníků Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. To bylo impulsem k dalšímu rozvoji, jehož výsledkem bylo otevření pobočky v Mladé Boleslavi. Dalším krokem ke zlepšení poskytování našich služeb bylo otevření maloobchodní prodejny v Jablonci nad Nisou. Úspěchy v následujících letech slavila společnost TELMO a.s. především s dodávkami kamerových systémů, výstavbou strukturovaných a optických sítí a implementací EPS a PZS, ať již ve státní správě či průmyslové sféře. Abychom rozšířili a usnadnili kontakt s našimi zákazníky i dodavateli, otevřeli jsme v roce 2004 další pobočku v Praze.

Díky znalostem v oboru a dynamickému růstu, se společnost postupně vypracovala z rodinné firmy na úroveň středního podniku.


Současnost firmy

Obchodní oddělení společnosti TELMO a.s. se zabývá:

  • velkoobchodním i maloobchodním prodejem zabezpečovací systémů  a výrobků od firmy JABLOTRON. Od roku 2007 jsme jejich PODNIKOVOU  PRODEJNOU v Jablonci nad Nisou. Získali jsme VELKOOBCHODNÍ ZASTOUPENÍ firmy Jablotron v našem regionu.
  • Kompletní sortiment výrobků od JABLOTRONU také nakoupíte prostřednictvím našeho internetového obchodu: WWW.JABLOSHOP.CZ.
  • velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamerových systémů CP PLUS. Produktové řady CP PLUS uspokojí jak koncové zákazníky, tak instalační a montážní firmy. Nabízíme: analogové kamery, digitální videorekordéry, IP kamery, síťové videorekordéry, domovní videotelefony a příslušenství. Získali jsme VELKOOBCHODNÍ ZASTOUPENÍ firmy CP PLUS v našem regionu.
  • Kompletní sortiment výrobků firmy značky CP PLUS také nakoupíte prostřednictvím našeho internetového obchodu: WWW.KAMEROVE-SYSTEMY-CPPLUS.CZ.

Montážním a obchodním firmám ELEKTRO a AUTOSERVISŮM nabízíme po registraci prodej za velkoobchodní ceny. Montážní a servisní oddělení naší firmy TELMO a.s. Vám od bezplatného návrhu, přes realizaci, až po servis a revize, zajistí dodávky a instalaci nabízených zabezpečovacích systémů JABLOTRON a kamerových systémů CP PLUS.