0 Kč Košík

Pro firmy - CP PLUS


Jste živnostník nebo máte firmu a chcete montovat kamerové systémy značky CPPLUS?

Napište nám.
 

Obchodní ceny

Obchodní ceny nabízíme firmám, které se zabývají montážemi: elektro, alarmů, zabezpečovacích a slaboproudých systémů, kamerových systémů ap. Pokud máte zajímavý záměr v podobné oblasti, rádi Vám sestavíme nabídku přímo na tělo a získáte u nás obchodní ceny na kamerové systémy CP PLUS.

  • Jste firma, která mát nápad na uplatnění výrobků CP PLUS v jiném segmentu, než pro jaký se primárně užívají? Není pro nás problém nabídnout Vám lepší ceny jen na výrobky CP PLUS, které Vás skutečně zajímají.
  • Jste developer, který dokončuje svůj další projekt a hledá pro něj vhodné řešení v oblasti kamerových systémů? Rádi Vám sestavíme nabídku na kamerový systémy CP PLUS a získáte projektovou cenu.
  • Máte v plánu nakupovat jednorázově  větší množství výrobků CP PLUS? Můžeme Vám nabídnout množstevní slevu na kamerové sytémy CP PLUS, které potřebujete nakoupit.

Co je proto potřeba?

Napište nám na cpplus@telmo.cz Vaše základní obchodní údaje: IČO, jméno společnosti, kontaktní jméno, telefon a email. Popište nám krátce Váš záměr, co poptáváte a s čím můžeme pomoci.  Budeme Vás kontaktovat a spolu dořešíme detaily naší další obchodní  spolupráce.

 

Nákup se splatností

 

Státní organizace

Napište nám e-mail na adresu cpplus@telmo.cz se zprávou "Žádost o odběr na fakturu". O další se již postaráme.
 

Korporátní společnosti

Napište nám e-mail na adresu cpplus@telmo.cz se zprávou "Žádost o odběr na fakturu". O další se již postaráme.
 

Soukromé firmy a živnostníci

Pro možnost podání žádosti o získání kreditu je nutné mít odběr minimálně 25.000,- Kč v každém z posledních 3 kalendářních měsíců. Pokud tuto podmínku splňujete, napište nám e-mail na adresu cpplus@telmo.cz se zprávou "Žádost o odběr na fakturu". Vaše žádost bude předána k posouzení našemu vedení a po té Vás budeme kontaktovat.

 

Cenová poptávka


Máte zájem vypracovat cenovou nabídku pro Vaši firmu na kamerový systém?
 

Jak zadat poptávku?

Pokud se Vám bude naše cenová nabídka líbit, napíšete nám zprávu a my Vám obchod pomůžeme dokončit.